Ana sayfa

Dong Yang AoLong Nonwoven Equipment Co,Ltd

şirket Profili
Dong Yang AoLong Nonwoven Ekipmanları Co, Ltd. PP bükülerek bağlı dokuma olmayan kumaş üretim hatları, torba yapma makinesi, PET iğne delme üretim hatları ve hidrofobik, anti-alkol (kan, yağ, statik, yaşlanma, bakteri, UV) ve ateş gibi özel uygulama işlem ekipmanları için profesyonel bir üreticisidir PP dokuma olmayan kumaş üretim hatlarının proje tasarımı, işlenmesi, montajı ve işletme eğitimini birleştiren geciktirici .

Fabrikamız, S, SS gibi farklı modellerle 1,6m , 1,8m, 2,4m ila 3,2m arasında değişen PP kaplı dokuma olmayan kumaş üretim hatlarımızı " AL " markamız geliştirmek ve kurmak için uzun yılların tecrübeli mühendis ve servis ekibine sahiptir. , SSS, SMS ve SMMS . Ayrıca üretim hattı özelleştirilebilir.
PET iğne delme hattı Halı hattı, PU deri hattı, Filtre keçe hattı, belli keçe hattı, Polyfill çizgi, Geotekstil hattı vb.
PET / PET (+ PE) / PP (+ PE) Spunbond üretim hattı tasarlandı, üretildi ve yeni teknolojiler geliştirildi.
Biz ISO ve CE sertifikası ile kendi ihracat lisansı var, biz Çin yerel pazar ve Hindistan, Bangladeş, Türkiye, Rusya, Vietnam, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, Tayland, Brezilya PP bükülmüş gümrüklü dokuma olmayan kumaş üretim hatları sayısını kurduk , Özbekistan vb . Her müşterinin geri bildirimi, teknik yeniliklerimiz ve geliştirmemiz için önemlidir.
Özel gereksiniminizi yalnızca “ Satış sonrası en iyi hizmeti veren makul kalitede makinenin ” başarılı bir şekilde karşılayabileceğine inanıyoruz.
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

 

 

 

Dong Yang AoLong Nonwoven Equipment Co,Ltd Dong Yang AoLong Nonwoven Equipment Co,Ltd Dong Yang AoLong Nonwoven Equipment Co,Ltd Dong Yang AoLong Nonwoven Equipment Co,Ltd Dong Yang AoLong Nonwoven Equipment Co,Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : AL Marka

No. Çalışanları : 50~90

Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite PP Dokuma Kumaş Makinası satış için iyi kalite PP Dokuma Kumaş Makinası satış için